"

Oświetlenie LED – źródło światła oparte na diodach elektroluminescencyjnych (ang. light-emitting diodes, LEDs).

Oświetlenie LED jest energooszczędne i ekologiczne, bo nie zawiera rtęci. Diody LED nie nagrzewają się tak jak tradycyjne żarówki, które większość energii przetwarzają na ciepło. Diody LED są także wyjątkowo trwałe. Dzięki oświetleniu LED możemy uzyskać właściwe oświetlenie każdego wnętrza, a jednocześnie zmniejszyć rachunki. 

Oświetlenie LED dostępne jest w różnorodnych formach i kształtach, co pozwala uzyskać niebanalny efekt we wnętrzu. Żarówki LED możemy bez obaw stosować w lampach wiszących, stołowych, dekoracyjnych, czy kinkietach. Popularnością cieszą się lampy w kształcie koła, a także prostokątne i kwadratowe, które można dostosować do różniej wielkości pomieszczeń. Nowoczesne lampy ledowe to zdecydowanie dobry wybór do oświetlenia każdego wnętrza.

Rio okrągły kinkiet lampa ścienna ring plafon LED 10W

RIO I to klasyka minimalizmu. Projektant chwilę pobawił się kołami i okręgami oraz czernią i bielą i osiągnął piękno w prostocie. Dzięki energooszczędnym diodom LED światło rozchodzi się we wszystkich kierunkach dając efekt podświetlenia ściany wokół miejsca montażu kinkietu. RIO I doskonale pasuje do naszych minimalistycznych lamp sufitowych, najlepiej do tych z kolekcji OXYGEN, ale także do takich jak URSA czy LEO.

To lampa, która nie będzie dominować we wnętrzu, ale doskonale wydobędzie zalety pozostałych elementów wyposażenia. Zwykle nasi klienci kupują więcej niż jedną sztukę, bo to kinkiet świetnie wyglądający np. w rzędach.

SILVA I lampa wisząca ring okrąg 20+40cm żyrandol Kinkiet LED 25W

SILVA I to chyba prosty żyrandol zbudowany z modułów ledowych. Dwie obręcze, skromna oprawa, kilka delikatnych linek – tworzą lampę w stylu nawiązującym do konstruktywizmu. SILVA I to najmniejszy model z rodziny lamp SILVA. Jeśli zależy nam na regulacji światła pilotem możemy rozważyć zakup lampy SILVAII

Fantastyczne jest to, że formą żyrandoli z rodziny SILVA można się bawić! W wersji podstawowej każda z lamp SILVA będzie miała 120 cm w pionie, a więc świetnie sprawdzi się w wysokich pomieszczeniach. Możemy jednak regulować długość linek nie tylko po to, by umieścić wszystkie obręcze bliżej sufitu, ale też po to, by stworzyć niepowtarzalną, dynamiczną formę żyrandola wprowadzając do wnętrza akcent futurystyczny.

Tokio IV plafon LED 58cm lampa sufitowa ring

TOKIO IV to klasyka minimalizmu. Widać, że projektant tej lampy kocha modernizm i zabawę formą. Tym razem wziął na warsztat dwa koła i dwa okręgi oraz czerń i biel. Efekt jego pracy to nowoczesny plafon o pięknym rysunku, którego walor będzie jeszcze lepiej widoczny przy zapalonym świetle.

Elegancka prostota TOKIO IV pozwala na wykorzystanie tego plafonu w bardzo wielu typach wnętrz.

Połączenie minimalistycznego designu z prostymi liniami stylistycznymi nadaje ponadczasowy charakter Twojemu wnętrzu.