• Nowy
Personalizacja Lampy Silva - przedłużenie linek zawiesiowych

Personalizacja Lampy Silva - przedłużenie linek zawiesiowych

220,00 zł
Brutto Dostępność 24h

"Czy posiadasz lampę Silva z eleganckimi okręgami zawieszonymi na linkach i chcesz nadać jej wyjątkowy, nowoczesny charakter dzięki zwiększeniu zakresu długości linek zawiesiowych? Usługa personalizacji pozwoli Ci na wydłużenie linek w Twojej klasycznej lampie Silva do maksymalnie 400cm, zachowując oryginalną konstrukcję lampy. Oferujemy pełną obsługę serwisową w tym zakresie, od konsultacji po profesjonalną instalację, gwarantując satysfakcję oraz fabryczną jakość wykonania.

Podczas składania zamówienia prosimy o wpisanie w polu uwagi preferowanej długości linek. Maksymalna długość linek to 400cm.

UWAGA - usługa jest możliwa do realizacji tylko po wcześniejszym ustaleniu z technikiem. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy przed zamówieniem w celu potwierdzenia możliwości realizacji usługi.

Przypominamy, że zgodnie z art. 38 pkt. 3, nie można odstąpić od umowy zawartej na odległość, jeżeli przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. Zatem zakupując produkt wraz z usługą jego personalizacji, prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje."

Wydłużenie linek Silva

Specyficzne kody

EAN13
999999

Powiązane produkty

(There is 1 other product in the same category)