Wyjątkowa, inteligenytna lampa Atena EX III glamour z kryształkami, oferująca efektowne oświetleni Tuya App

ATENA EX III 30/50/70cm kryształowa lampa LED wisząca pilot 65W Tuya App

1 055,00 zł
Brutto Dostępność 24h

Inteligentna lampa ATENA EX III nowoczesny żyrandol LED Tuya App

Marka: ATENA EX III - LZ024T065T

Marka: WOBAKO

Kryształowa lampa w stylu glamour - elegancja i piękno w jednym.

✅ Odkryj niezrównaną elegancję i olśniewające piękno z lampą wiszącą Wobako Atena EX III. Ta lampa glamour wzbogaci Twoje wnętrze i nada mu niepowtarzalny charakter. Składająca się z trzech niezależnych okręgów ze stali nierdzewnej o średnicach 30 cm, 50 cm i 70 cm, ta lampa prezentuje wyjątkowy design, który przyciągnie wzrok każdego obserwatora.

✅ Co sprawia, że ta lampa jest wyjątkowa? Kryształki ze szkła naturalnego o diamentowym szlifie wypełniające każdy z okręgów pozwalają na rozszczepienie światła na zewnątrz i do wnętrza, tworząc spektakularny efekt wizualny. Niezależne linki zawieszające każdy z pierścieni umożliwiają elastyczne rozmieszczenie i tworzenie nieskończonej ilości układów i brył lampy. Dodatkowo, linki te mogą być regulowane niezależnie, dając Ci pełną kontrolę nad wysokością zawieszenia.

✅ Konstrukcja lampy Atena EX III została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która nie tylko dodaje szyku i elegancji, ale również tworzy powierzchnię lustrzaną, podnosząc poziom wizualny pomieszczenia. Stal nierdzewna jest nie tylko trwała, ale także łatwa do utrzymania w czystości, co sprawia, że lampa będzie błyszczeć przez wiele lat.

✅ Lampa Atena EX III to ekskluzywna wersja popularnego mniejszego w swej formie modelu Atena EX III Mini, a dodatkowo wyposażona została w pełną kontrolę za pomocą aplikacji Tuya. Dzięki temu możesz sterować oświetleniem za pomocą Google Assistant lub Amazon Alexa, co czyni ją idealnym wyborem dla nowoczesnych domów planowanych w duchu Smart Home.

✅ Przywołaj atmosferę luksusu i dodaj niezwykłego wdzięku do swojego wnętrza dzięki lampie wiszącej Wobako Atena EX III. Jego połączenie nowoczesnego designu, szlifowanego szkła i stali nierdzewnej sprawi, że Twoje pomieszczenie stanie się prawdziwym dziełem sztuki.

Krótka informacja dla wzrokowców:

1️⃣ Kompatybilna z aplikacją Tuya i Smart Life

2️⃣ Pilot zdalnego sterowania 2,4G

3️⃣ Współpracuje z Google Asisatant

4️⃣Współpracuje z siecią WiFi 2,4G

5️⃣ Regulacja natężenia - ściemniacz

6️⃣ Sterowanie z użyciem chmury - nie wymaga dodatkowych bramek / centralek

7️⃣ Zdalna regulacja barwy światła w zakresie 3000-6200K

8️⃣ Sceny i harmonogramy (możliwość ustawienia włączania wyłączan

9️⃣ Moc 65 W

1️⃣0️⃣ Strumień świetlny 2300 lumenów

Funkcje pilota:

1️⃣Dioda wskaźnikowa

2️⃣Klawisz: Włącz

3️⃣Klawisz: Wyłącz

4️⃣Jasność / strumień świetlny + (zwiększanie strumienia świetlnego)

5️⃣Tryb nocny.

6️⃣ K+ lub K-  Barwa światła - zmiana barwy światła w kierunku barwy zimnej lub ciepłej

7️⃣Jasność / strumień świetlny - (zmniejszanie strumienia świetlnego)

8️⃣Barwa światła Skokowa zmiana barwy światła pomiędzy trybami

  • światło zimne
  • światło neutralne
  • światło ciepłe
  • tryb nocny

9️⃣Klawisz nieaktywny.

1️⃣0️⃣ Integrowanie / Parowanie pilota z lampą Jeśli lampa świec światłem stałym i nie reaguje na pilota po podłączeniu do zasilania, wyłącz lampę z zasilania a następnie ponownie ją podłącz. Po ponownym jej włączeniu masz jedynie 5 sekund na sparowanie lampy z pilotem. Naciśnij i przytrzymaj przez 5 sekund klawisz „Setup”. Lampa zaświeci światłem pulsacyjnym potwierdzając sparowanie.

1️⃣1️⃣ i 1️⃣2️⃣ Zapamiętana scena - krótkie naciśnięcie powoduje przywrócenie wcześniej zapisanych ustawień lampy. Długie naciśnięcie zapamiętuje obecne ustawienia lampy.

Niepowtarzalny żyrandol w stylu glamour z naturalnego szkła

✅wykorzystuje technologię LED – nie będziesz martwić się o zakup żarówek

✅cechuje go prostota formy - ATENA EX III to trzy okręgi, które można dowolnie ustawiać względem siebie dzięki zróżnicowaniu długości zawieszek

✅kojarzy się z piękną biżuterią za sprawą ledowych kryształków, które są w niej źródłem światła. Kryształki, cięte w diament, są na zewnętrznej i wewnętrznej stronie pierścieni. Kiedy świecą – tworzy się niepowtarzalna gra migotania, blasku i cienia

✅Jest ekologiczna – technologia LED jest energooszczędna

✅ ATENA EX III to ekskluzywna większa "siostra" lampy wiszącej ATENA EX III Mini 20/40/60 cm. Harmonijnie łączączy nowoczesność z klasycznymi trendami szlifowanego szkła i stali. Ta olśniewająca lampa składa się z trzech niezależnych okręgów wykonanych ze stali nierdzewnej o średnicach 30cm, 50cm i 70cm. Każdy z tych okręgów został misternie wypełniony kryształkami ze szkła naturalnego o diamentowym szlifie, które sprawiają, że światło jest rozchodzone z obydwu stron ringów, zarówno do ich wnętrza, jak i na zewnątrz, rozszczepiając się po przejściu przez kryształki i tworząc spektakularny efekt wizualny.

✅ Jednak ATENA EX III to nie tylko wyjątkowy wygląd - posiada również wiele praktycznych zalet. Każdy z ringów został zawieszony na trzech niezależnych linkach, z których jedna jest solidnie umocowana w maskownicy sufitowej, wykonanej również ze stali nierdzewnej. Pozostałe dwie linki można rozmieścić według własnego uznania, co daje nieograniczone możliwości tworzenia różnorodnych układów i brył lampy. Co więcej, każda z linek posiada funkcję niezależnej regulacji wysokości zawieszenia, umożliwiając dostosowanie lampy do indywidualnych preferencji i potrzeb.

✅ Warto również podkreślić, że zastosowanie stali nierdzewnej w konstrukcji lampy to gwarancja nie tylko trwałości i solidności, ale również elegancji i szyku. Powierzchnia lustrzana wykonana ze stali nierdzewnej nadaje lampie wyjątkowy połysk i dodaje jej ekskluzywnego charakteru. Dodatkowo, ta wyjątkowa stal nierdzewna podnosi poziom wizualny lampy, przyciągając wzrok swoją wysoką jakością i luksusowym wykończeniem.

✅ Odkryj niezwykłą harmonię między nowoczesnością a klasycznymi trendami szlifowanego szkła i stali dzięki lampie ATENA EX III. Dzięki jej unikalnemu designowi, niesamowitemu efektowi wizualnemu, funkcjonalności i wysokiej jakości wykonania, wnętrze Twojego domu czy biura stanie się miejscem pełnym luksusu, elegancji i wyjątkowego piękna.

✅ Korzystaj z mnogości funkcji jakie daje Ci sterowanie pilotem oraz aplikacją bezpośrednio ze swojego smartfona niezależnie gdzie jesteś: w salonie czy na drugim końcu Polski.

Dane techniczne:

💡Generowany strumień świetlny 2300  lumenów

💡Zasilanie 230V

💡Moc: 65W - odpowiednik tradycyjnej żarówki ok. 200W

💡Pilot zdalnego sterowania zasilany bateriami 2 x AAA (zestaw nie zawiera baterii)

💡Źródło światła Led SMD

💡Materiał: stal nierdzewna, szkło, metal

💡Długość swobodnie regulowana: do 120 cm

💡Średnica największego okręgu :  70cm

💡Średnica średniego okręgu :  50cm

💡Średnica najmniejszego okręgu :  30cm

💡Sugerowana powierzchnia pomieszczenia: 20 - 25 m2

💡Kolor obudowy: inox / chrom

💡Każda linka posiada własną regulacje długości dzięki czemu umieścisz każdy z okręgów na oczekiwanej wysokości w pożądanej pozycji

Istotne funkcjonalności zdalnego sterowania lampy za pomocą aplikacji Tuya:

❇️Wygoda: Aplikacja Tuya pozwala na wygodne sterowanie oświetleniem za pomocą smartfona lub tabletu. Dzięki temu możesz łatwo włączać, wyłączać, czy zmieniać kolor lub jasność światła, bez potrzeby korzystania z pilota lub włącznika.

❇️Automatyzacja: Aplikacja Tuya pozwala na automatyzację oświetlenia, dzięki czemu możesz ustawić harmonogramy włączania i wyłączania, a także powiązać oświetlenie z czujnikami ruchu, co pozwala na automatyczne włączanie lub wyłączanie światła w zależności od ruchu.

❇️Kontrola z dowolnego miejsca: Dzięki aplikacji Tuya możesz kontrolować oświetlenie z dowolnego miejsca, o ile masz połączenie z internetem. Możesz więc włączyć lub wyłączyć światło, gdy nie ma Cię w domu lub biurze.

❇️Wsparcie dla różnych urządzeń: Aplikacja Tuya obsługuje szeroką gamę urządzeń, w tym lampy, żarówki, taśmy LED, gniazdka i wiele innych.

❇️Łatwość konfiguracji: Konfiguracja aplikacji Tuya jest łatwa i intuicyjna, dzięki czemu możesz szybko rozpocząć korzystanie z oświetlenia sterowanego przez tę aplikację.

❇️Integracja z asystentami głosowymi: Aplikacja Tuya pozwala na integrację z popularnymi asystentami głosowymi, takimi jak Amazon Alexa czy Google Home. Dzięki temu możesz sterować oświetleniem za pomocą poleceń głosowych.

Dzięki tym zaletom aplikacji Tuya, korzystanie z oświetlenia sterowanego przez tę aplikację staje się wygodne, funkcjonalne i bardziej efektywne.

❇️ Możliwość sterowania zarówno pilotem radiowym 2,4G jak i aplikacją Tuya Smart Home: lampa może być sterowana zamiennie w tym samym czasie za pośrednictwem dedykowanej aplikacji oraz dostępnym w zestawie pilotem radiowym. Po odpowiedniej konfiguracji Google Home nie musisz nawet otwierać aplikacji, wystarczy komenda głosowa.

❇️Sprawdź możliwości lampy na filmie. Lampa o innym kształcie posiadająca identyczne funkcjonalności.

https://youtu.be/_fGrcIDB0d4

❇️Przeklej link YouTube widoczny powyżej do paska adresu w przeglądarce

❇️Sprawdź również jak sparować lampę z aplikacją w 60 sekund:

https://youtu.be/C7HZRhwa8fs

Wśród pozostałych ofert znajdziesz również inne lampy w stylu glamour:

📌 Olivia I + pilot radiowy - 30 + 50 cm (elipsy) - 36W

📌 Olivia II + pilot radiowy - 40 + 60 cm - 45W

📌 Atena II - 30 + 50 cm - 36W

📌 Atena III/Atena EX III + pilot i Tuya app - 30 + 50 + 70 cm - 72W

📌 Lampa stołowa / nocna Olivia 32 cm - 12W

📌 Lampa przysufitowa Otylia III 30W

📌 Lampa przysufitowa Otylia V 73W

📌 Meteor I - 12W

📌 Meteor II - 33W

Każda linka posiada własną, niezależną regulacje długości dzięki czemu stworzysz swoją własną konfigurację żyrandola. Umieszczaj każdy pierścień oświetleniowy w dowolnej pozycji i na dowolnej wysokości.

Atena EX III LZ024T065T

Specyficzne kody

EAN13
5908272668643

Zobacz także

Powiązane produkty

(There are 16 other products in the same category)